AKČNÍ CENA za připojení k internetu

  • Rychlý internet  – až 30 Mbps za pouhých 300 Kč / měsíc
  • Bez datových limitů
  • Solidní cena za nabízené služby

Nejste spokojení se stávajícím poskytovatelem?

Vyzkoušejte internet od nás!

Nabízíme vám dobrou alternativu připojení k internetu. Zákazníkům, kteří se rozhodnou opustit konkurenční společnost nabízíme výraznou slevu z připojovacího poplatku.

Jménem partnerské firmy Fifejdy.cz nabízíme v Moravskoslezském kraji vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím bezdrátových technologií wifi.

Nabízíme správu počítačových sítí formou outsourcingu nebo pouze vzdálený dohled nad jednotlivými službami a servery. Jsme schopni poskytnout vysokou technickou podporu založenou na kvalitních lidských zdrojích.

Koukat se do světa přes skleněnou čočku dnes již je běžné. Pomůžeme vám se podělit o krásy vašeho okolí (hotelu, domu, obchodu) stejně tak, jako vám můžeme pomoct převzít kontrolu nad vašim domem, objektem, pozemkem.

Mnohaletá zkušenost s programováním internetových aplikací od webových prezentací až po specializované intranetové aplikace z nás dělá profesionály v oboru. Držíme se nejnovějších trendů a zákazníka umíme potěšit dobrou cenou.

Nemáte doma nový digitální příjem televizního signálu? Nevadí, naši technici k vám rádi přijedou změří sílu signálu a provedou monáž nové technologie.

Naše poslední reference