Reference

Kamerový systém pro HOTEL PRADĚD Zlaté Hory

Nainstalovali jsme kamerový systém určený pro dohled hotelu. Je nachystán tak aby všichni zaměstnanci mohli pracovat s větším klidem, že nebudou během své práce vystaveni riziku nebezpečných zákazníků a zlodějů.

více...

Návrh a realizace počítačové sítě pro HOTEL PRADĚD Zlaté Hory – Thamm

Zrealizovali jsme počítačovou síť v HOTELU PRADĚD Zlaté Hory. Na síti bylo instalováno několik počítačů včetně jejich periférií. Vytvořili jsme zákaznickou a manažerskou síť včetně konfigurace všech aktivních prvků sítě. Pro zákazníky hotelu byl vytvořen free hotspot, který rozšiřuje nabídku služeb o dnes již standardní připojení k internetu.

více...

Kamerový systém a meteostanice pro rozhlednu na Biskupské kupě

Ve spolupráci s kastelánem rozhledny na Biskupské kupě jsme nasadili a zprovoznili kamerový systém, který v pětiminutových intervalech aktualizuje snímky z jednotlivých kamer. Ty monitorují aktuální počasí v okolí rozhledny. Kamery jsou nastaveny tak, že zachovávají záznamy z historie, takže je možné  prohlížet stav počasí několik měsíců zpátky. Kamery jsou dostupné veřejnosti na adrese http://kamery.rozhlednabiskupskakupa.cz. […]

více...

Kamerový systém a meteostanice pro CENAS s.r.o.

Firma CENAS si na Rejvíze pořídila penzion Orlík. Na tomto hotelu si nechala vybudovat kamerový systém, který monitoruje okolí hotelu a dává tak jasnou informaci o stavu počasí. Kamerový systém je doplněn o systém meteostanice. Oba systémy jsou volně dostupné návštěvníkům internetu a potenciálním zákazníkům penzionu. Systémy jsou dostupné na adrese http://kamera.dovolenarejviz.cz. Našim cílem bylo […]

více...

Webová prezentace ZŠ Javorník

Navrhli jsme novou grafickou podobu a strukturu prezentace. Pro implementaci jsme použili vlastní aplikační model, který používáme pro školská zařízení a ten jsme přizpůsobili potřebám zákazníka.

více...

Rovtech s.r.o

Vytvoření jednoduhé webové prezentace na základě propagačního letáku. Prezentace je vyrobena dle standartů SEO, tak aby ve vyhledávačích zísávala dobré hodnocení.

více...

Webová prezentace pro RYCHSTAV PPM s.r.o.

Prezentace je postavena na zcela novém systému splňujícím požadavky náročné veřejnosti i administrátorů. Graficky je zpracována dle nejnovější modních i moderních trendů, tak aby návštěvník webové prezentace dostal vždy informace co nejrychleji a nejpřehledněji.

více...

Webová prezentace pro Daniela Petříka

Graficky jsme navrhli, nakódovali a vytvořili webovou prezentaci. Běžící na našem systému pro firmy a živnostníky. Prezentace je validní a dle pravidel SEO.

více...

Webová prezentace pro Základní školu v České Vsi

Navrhli jsme novou grafickou podobu a strukturu prezentace. Pro implementaci jsme použili vlastní aplikační model, který používáme pro školská zařízení a ten jsme přizpůsobili potřebám zákazníka.

více...
Page 1 of 3123»